“Укрзалізниця” представила перший у світі поїзд-кухню Food Train – фото

Новий український потяг, який може їздити залізницями країни та годувати людей у будь-якому її куточку, воістину унікальний.

Україна готується до можливих проблем з обігрівом та харчуванням узимку, якщо продовжаться удари по об’єктах критичної інфраструктури, як це було минулого холодного сезону.

Із самого початку проблем зі світлом та опаленням “Укрзалізниця” організувала центри обігріву та харчування для всіх мешканців у прифронтових регіонах, де проблема з блекаутами була найгострішою. А до цього зимового сезону підготовлено цілий потяг, який може приїхати в будь-яку точку України та годувати там одразу тисячі людей.

Масштаб вражає – потяг здатний виробляти понад 10 тисяч порцій їжі на день у будь-якому місці та у будь-який час, пишуть в “Укрзалізниці”. Проект Food train був запущений за підтримки фонду Говарда Баффета.

Потяг складається із 6 вагонів під локомотивом:
– генераторний вагон (~400 кВт+власна заправна станція для автономної роботи);
– вагон-холодильник із морозильною камерою для зберігання продуктів;
– вагон із холодною кухнею для попередньої обробки продуктів;
– вагон із гарячою кухнею для приготування фінальних страв;
– вагон для персоналу поїзда з душем та пральною машиною;
– багажний вагон на 27 тисяч літрів води з фільтраційною та насосною станціями.

Повідомляється, що Food Train може самостійно працювати 5-7 днів. Такий поїзд зможе годувати людей супами, кашами, салатами, м’ясом та іншим.

Нагадаємо, з вересня за запитами пасажирів “Укрзалізниця” налагоджує щоденне сполучення між Херсоном та Києвом та збільшує кількість рейсів між Херсоном та Миколаєвом.

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...