Зміни руху транспорту очікуються на кількох вулицях Києва: схеми та деталі

Через ремонти буде змінено маршрути руху громадського транспорту, а на Дегтярівському мосту – взагалі всього транспорту.

Дігтярівський шляхопровід

З 30 вересня по 2 жовтня рух транспорту тут взагалі буде закрито повністю. Через те, що шляховики монтуватимуть балки шляхопроводу, рух закривається на примиканні вул. Олександра Довженка з вул. Олени Теліги. Проїзд розв’язкою буде за допомогою тимчасових світлофорів.

Вулиця Олександра Довженка

Зміни тут також з 30 вересня по 2 жовтня. У цей час буде закрито рух тролейбусів на вул. Олени Теліги та вул. Олександра Довженка – на ділянці від вул. Дорогожицькій у тролейбусне депо №2.

Тимчасові маршрути руху транспорту:

тролейбуси маршрутів №№ 22-К та 27 – від вул. Кадетський Гай та залізнична станція «Київ-Волинський» на Індустріальний шляхопровід. Для зручності пасажирів маршрутам присвоєно № 22-А, 27-К;

тролейбуси маршруту №30 – від вул. Милославській до вул. Кадетський Гай – через вул. Дорогожицьку – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В’ячеслава Чорновола – просп. Повітрофлотський. Для зручності пасажирів маршрут курсуватиме за №30-Д;

тимчасовий автобусний маршрут №27-ТР «Ст. м. «Почайна» – з/д. ст. «Київ-Волинський» – трасою руху тролейбусів маршруту № 27;

тимчасовий автобусний маршрут №42-ТР «Ст. м «Либідська» – вул. Ольжича» – трасою руху тролейбусів маршруту № 42-Д.

Автобус № 73

З 1 жовтня будуть внесені зміни до маршрутів автобусів № 73. Рух автобусів буде організовано за такою схемою:

вул. Радунська (від вул. Милославської) – вул. Градинська – вул. Оноре де Бальзака (парна сторона) – просп. Романа Шухевича – Північний міст – просп. Степана Бандери – просп. Володимира Івасюка – вул. Героїв Полку «Азов» – просп. Оболонський (до вул. Героїв Дніпра).

Нагадаємо, також з 29 вересня до 6 жовтня на просп. Володимира Івасюка на ділянці вул. Героїв Дніпра до вул. Героїв полку “Азов” буде закрито рух тролейбусів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...