З початку повномасштабного вторгнення українська компанія COSMOLOT сплатила до держбюджету України 80 млн грн податків та зборів. Загальна сума благодійної діяльності склала близько 20 млн грн.
Повернути бізнес на довоєнні показники наразі не є можливим. Але під час війни у COSMOLOT не скоротили жодного співробітника, протягом року відкрили нові робочі місця, забезпечили команду комфортними умовами праці.
Своєчасну сплату податків та ліцензій у компанії не зупиняє нещодавно скасовані пільги на спрощене оподаткування для представників азартних ігор. Рішення уряду про припинення пільгового періоду дуже вдарило по легальним гравцям ринку. Але вектор благодійності залишається у COSMOLOT і надалі головним. Надання допомоги компанія здійснює донатами у фонд “Повернись живим”, UNITED24 та напряму обробляючи запити з фронту.
Окрім того, за власною ініціативою COSMOLOT став першим комерційним брендом, що підтримав українських виробників багаторазового ударного дрону Punisher.
Наразі в COSMOLOT набирає обертів власний соціальний проєкт – платформа Brave Inventors, що поєднує розробників і виробників воєнного часу та зацікавлених у фінансуванні сторін. Головна мета Brave Inventors — забезпечення фронту найновішими виробами воєнного часу, що посилить обороноспроможність країни та наблизить довгоочікувану Перемогу.
Завдяки своїй активній благодійній діяльності Cosmolot отримав 3 відзнаки — золоту пам’ятну нагороду 74-го розвідувального батальйону, подяки від Міноборони України та 72 ОМБР.