Злочин, скоєний росіянами 6 червня, призвів до страшної екологічної катастрофи та забрав життя багатьох українців. Економічні, природні, соціальні наслідки цієї події нам ще належить усвідомити. Проте вже зараз очевидно, що вони колосальні й вплинуть на життя наступних поколінь, зазначають у галереї «Дукат».
На світлинах Олександра Джантімірова панує оманлива безтурботність, спокійна гладь води, що вкрила міста і села — однак ця подія назавжди поділила місцеве життя на до і після.
Фотограф свідомо уникав щемливих сцен людської трагедії, сконцентрувавшись на безлюдних пейзажах-привидах.
У «Дукаті» демонструють роботи українського фотографа Олександра Джантімірова.
У «Дукаті» демонструють роботи українського фотографа Олександра Джантімірова.
Під час своєї подорожі Олександр Джантіміров потрапив під обстріл російськими військовими. На щастя, фотограф лишився неушкодженим та зберіг для нас важливі свідчення трагічних подій.
адри фіксують наслідки підриву військовими рф греблі Каховської ГЕС.
В експозиції представлені 14 світлин, відзняті з 7 по 11 червня. Кадри фіксують наслідки підриву військовими рф греблі Каховської ГЕС. Кожна світлина має лімітований тираж — 8 примірників. Всі виставлені на продаж, 50% отриманих коштів буде спрямовано на відновлення водопостачання у с. Інгулець, Дар‘ївської ОТГ, Херсонської області. Переглянути роботи онлайн.
В експозиції представлені 14 світлин, відзняті з 7 по 11 червня.
Олександр Джантіміров — український відеооператор, фотограф. Народився в м. Донецьк. Вчився у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого.
З початку повномасштабного вторгнення Росії, разом з культурною і правозахисною громадською організацією PEN Ukraine регулярно бере участь у волонтерських поїздках на Схід та Південь України. Основна мета таких поїздок на деокуповані та прифронтові території України — зафіксувати злочини російських окупантів проти української культури, провести зустрічі з місцевими, зібрати свідчення для журналістських матеріалів.
Олександр Джантіміров. ХЕРСОН. DE PROFUNDIS
Коли: до 10 липня, щодня 11:00 — 19:00
Де: «Дукат», вул. Володимирська, 5.
Вхід вільний
Нагадаємо, в Українському Домі у столиці представили 100 невідомих творів Марії Примаченко.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ», фото авторки
Sourse: vechirniy.kyiv.ua