У Центрі стресостійкості Києва тривають навчання фахівців, які забезпечують життєдіяльність столиці в умовах воєнного стану. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Так, у червні психологи Israel Trauma Coalition розпочали проводити онлайн-тренінги для 70 медиків за темою «Самодопомога та перша психологічна допомога». Навчання ще тривають.
Тема занять — як зберегти себе та колектив в умовах постійного стресу. Фото: фб-сторінка Марини Хонди
Також психологи Israel Trauma Coalition зараз проводять навчання керівників КП «Київтеплоенерго» за темою «Як зберегти себе та колектив в умовах постійного стресу».
Заступниця голови КМДА Марина Хонда. Фото: Олексій Самсонов
«Фахівці підприємства працюють на об’єктах, які є ціллю російських терористичних атак. Вони постійно перебувають в умовах підвищеного ризику та потребують відновлення психоемоційного стану, — зазначила Марина Хонда. — На тренінгах кожна група опановує навички реагування та підтримки колективу під час кризових ситуацій».
Фахівці підприємства потребують відновлення психоемоційного стану, Фото: фб-сторінка Марини Хонди
Центр стресостійкості у столиці працює з квітня. Фото: фб-сторінка Марини Хонди
За її словами, до кінця липня навчання пройдуть 120 працівників керівного складу підприємства.
Нагадаємо, у квітні 2023 року у столиці відкрили перший в Україні тренінговий центр стресостійкості, де зокрема, допомагають нормалізувати психоемоційний стан.
Над створенням Київського центру стресостійкості працювали протягом трьох місяців. Посольство Канади надало кошти для ремонту приміщення, Фонд Народонаселення ООН в Україні профінансував купівлю офісної техніки, меблів та навчального обладнання, а комунальні витрати забезпечує Департамент соціальної політики. Ізраїльська коаліція травми (ІТС) відіграла важливу роль саме у підготовці спеціалістів.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua