Благодійний мерч від Фокстрот наділив “щасточкою добра” 125 дітей, постраждалих від війни

За сприяння мережі електроніки та активної залученості її покупців проведено низку занять з психологічної підтримки підопічних БО “СОС Дитячі Містечка Україна” у рамках благодійної акції “Подаруй щасточку добра”.

Компанія випустила оновлену серію фірмового мерчу, частина коштів від продажу якого спрямовується на покращення фізичного, психологічного та емоційного стану дітей. Відповідно, кожні 30 грн з купівлі подушок з Фоксі, рюкзаків та інших товарів акумулюються з метою проведення корекційно-розвивальних занять та арт-терапевтичних майстер-класів для дітей, які постраждали від агресії російської федерації проти України.

В цілому, за перший етап охопили допомогою 125 діток віком від 3-х до 14 років, котрі отримують психологічну підтримку в Київському регіоні в центрі Укріплення сімей у Києві.

“Внаслідок воєнних дій у прифронтових регіонах, ракетних ударів по мирних містах, втрату домівок і близьких багато дітей потребують психологічного супроводу з подальшою корекцією поведінки та загального розвитку. Ми раді, що це розуміння розділяють з нами наші покупці і підтримують партнери “СОС Дитячі Містечка Україна”. Благодійний Фоксі мерч на 100% виконує свою функцію, тому акція триває, аби ми могли залучити до занять якомога більше діток”, – зазначає Леся Нікуліна, керівник відділу торгового маркетингу Фокстрот, ініціатор проєкту.

Так, протягом грудня було проведено 15 корекційно-розвивальних занять для дітей від 3-х до 9-ти років. За їхніми результатами, у діток покращились та почали формуватися навички ефективної комунікації, концентрація уваги, збільшилась тривалість продуктивної діяльності. Відбулися позитивні зміни у виконанні завдань на логіку, пам’ять, увагу тощо.

Також організовано заняття з арттерапії, якими було охоплено 120 дітей.

“Використання арттерапевтичних методів роботи є ефективним для розвитку емоційного інтелекту, зняття психоемоційної напруги, формування адекватної самооцінки, роботи з тривожністю, страхами, а також пошуку зовнішніх та внутрішніх ресурсів є. Малювання, робота з пластичними матеріалами, виготовлення талісманів та ресурсних поробок мають позитивний вплив на емоційний стан як дітей, так і дорослих”, – додає Тетяна Сідун, координатор Центру укріплення сім’ї.

Зазначимо, група “Фокстрот” є партнером фонду  з 2010 року. У 2014 році торгова мережа реалізувала благодійний проект “Ми разом”, збираючи кошти на допомогу переселенцям, якими опікується МБО “БФ “СОС Дитячі Містечка”. У 2015 році спільними зусиллями були зібрані кошти, на які для 79 багатодітних сімей зі сходу України організовано передачу продуктових наборів і необхідних в побуті речей.

З 2016 року по 2019 рр. компанія організувала збір коштів у благодійні бокси для організації занять з арттерапії для дітей. З початком повномасштабного вторгнення бренд надав допомогу сім’ям з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Запорізької областей, які тимчасово проживають у “Містечках фонду” Києва та Київської області, передавши понад 60 одиниць побутової техніки

Наприкінці серпня 2023 року команда Фокстрот разом з організацією “СОС Дитячі Містечка” в Україні запустила акцію “Подаруй щасточку добра”. 30 гривень від продажу кожної одиниці із серії благодійного мерча спрямовуються на психологічну допомогу дітям.

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...