В Одесі затримали сина львівського бізнесмена Романа Гринкевича (фото, відео)

Романа Гринкевича, сина львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, затримали в Одесі за підозрою у шахрайстві. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Як заявив під час брифінгу Генеральний прокурор Андрій Костін, чоловіка затримали 22 січня 2024 року о 6:50 ранку. Він виїхав з Одеси орієнтовно 17 січня і з того часу готувався перетнути державний кордон і виїхати за межі країни.

19 січня за клопотанням прокурорів суд надав дозвіл на його затримання. Вирішується питання про обрання затриманого запобіжного заходу. Решта четверо підозрюваних перебувають під вартою.

Нагадаємо, бенефіціар трьох підприємств створив злочинну організацію з метою заволодіння бюджетними коштами. Її учасники уклали договори з Міністерством оборони України на постачання військового одягу для потреб Збройних Сил України. Згідно з проведеними експертизами, внаслідок постачання неякісного одягу державі в особі Міноборони завдано збитків на суму понад 934 мільйони гривень. Усі учасники підозрюються у створенні злочинної організації та участі в ній, а також шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах.

В Одесі затримали сина львівського бізнесмена Романа Гринкевича: відео затримання фото

Усі фото та відео: facebook.com/dbr.gov.ua

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...