Директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури вручено підозру про розтрату державних коштів

Дмитро Науменко, чиновник КМДА, звинувачується у розтраті бюджетних коштів. Йдеться про проєкт будівництва водопроводу для підключення житлових будинків та дитячо-юнацької спортивної школи “АТЛЕТ” на вулиці Зрошувальній (Дарницький район).

За інформацією з офіційного порталу Києва, станом на зараз виконані всі необхідні інженерні роботи за проєктом, що дало змогу забезпечити водопостачанням мешканців житлових будинків (гуртожитків), які залишились без життєво необхідних послуг внаслідок недбалості приватного підприємства, яке мало забезпечити водопостачання. Однак роботи з благоустрою та асфальтування території продовжуються, тобто вони ще не завершені. Кошти за ці роботи виконавцям перераховані не були.

Саме тому не до кінця зрозумілим є висновок слідства щодо неякісне виконання робіт, які ще не завершені. Такі дії не лише перешкоджають нормальній роботі столичної влади, а й можливості завершення будівельних робіт.

Департамент співпрацює зі слідством та надає доступ до запитуваної наявної документації, а також розраховує на об’єктивне, неупереджене та всебічне розслідування.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...