У Києві попередили про фейкові повірки лічильників

КП «Київтеплоенерго» закликає клієнтів не довіряти рекламним оголошенням, де пропонуються послуги повірки лічильників від імені підприємства.

В мережі інтернет та на дошках оголошень все частіше з’являються пропозиції повірки лічильників нібито від комунального підприємства «Київтеплоенерго», проте в самому підприємстві закликають не вестися на провокації. Згідно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» проводити повірку можуть виключно сертифіковані організації.

Клієнти Київтеплоенерго можуть самостійно обрати організацію для повірки лічильника або скористатись сайтом комунального концерну «Центр комунального сервісу». Після проведення повірки відповідні документи необхідно надати до ЦКС через канали обслуговування.

Нагадаємо, урядом прийняте рішення про відновлення обов’язкової повірки квартирних лічильників опалення та гарячої води. Відповідно до Постанови КМУ №440 від 7 квітня 2023 р. відновлено повірку індивідуальних приладів обліку. Рішення поширюється на усю територію України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, де йдуть активні бойові дії. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...