Карта бойових дій в Україні 22 вересня

Сьогодні, 22 вересня, в Україні розпочалася 576-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 вересня.

Українська бронетехніка діє за останньою лінією російського оборонного шару, через який зараз проникають українські сили в західній частині Запорізької області, хоча ISW ще не готова оцінити, чи українські сили повністю прорвали цей російський оборонний шар. Геолокаційні кадри, опубліковані 21 вересня, показують, що українська бронетехніка просувалася на південь від російських протитанкових ровів і перешкод “Зуби дракона”, які є частиною трирівневої оборони, і вступила в обмежений бій безпосередньо на захід від Вербового.

Повідомляється, що 21 вересня українські сили продовжили наземні атаки вздовж лінії Сватове-Кремінна, але не зробили жодного підтвердженого просування. Російський військовий блогер стверджував, що українські сили відновили раніше втрачені позиції в Новоселівському.

Російські війська 21 вересня вели наступальні дії на лінії Авдіївка – Донецьк, але не просунулися. Українські військові заявили, що російські війська вели безуспішні наступальні дії на авдіївському напрямку, поблизу Мар’їнки та Красногорівки. Російський військовий блогер також визнав, що російські війська безуспішно проводили штурм Мар’їнки.

Російські війська вели наступальні дії на західній частині Запорізької області, але не просунулися 21 вересня. Генштаб України повідомив, що російські війська безуспішно атакували поблизу Роботиного. Російський військовий блогер заявив, що в районі Оріхова діють підрозділи російського 108-го десантно-штурмового полку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...