У якому стані 9-річна дівчинка, яка постраждала від ракетного удару по Києву

Медики надали необхідну допомогу 9-річній постраждалій внаслідок ракетного удару по Києву. Зараз вона у безпечному місці.

Як розповіла мама дівчинки у коментарі “Новини. Live”, дитина перебуває в шоці і всього боїться. За її словами, родина була вдома. Постраждалу 9-річну дівчинку забрали на швидкій із рваними ранами. Маленька всього боїться, ні з ким не розмовляє.

Від вибуху у квартирі винесло вікна, постраждали двері та тепер не зачиняються. Зараз сім’я планує прибрати наслідки вибуху, закрити квартиру і пожити поки що у родичів чи друзів, бо в їхньому житлі жити поки що неможливо. Люди сподіваються, що з ремонтом допоможе влада.

Нагадаємо, сьогодні вранці окупанти знову атакували Київ ракетами. Уламки впали у кількох районах столиці. У Голосіївському районі пошкоджено вікна у 5-поверховому будинку. У Дарницькому районі уламки ракети потрапили до СТО, а в будинку поряд – вибито вікна, а також пошкоджено заклад профтехосвіти. За попередніми даними, медики виявили 7 постраждалих. Троє з них у лікарні, зокрема 9-річна дівчинка. Чотирьом надали допомогу на місці.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...