Карта бойових дій в Україні 5 жовтня

Сьогодні, 5 жовтня, в Україні розпочалася 589-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 5 жовтня.

Українські війська продовжували наступальні дії поблизу Бахмута та на західній частині Запорізької області і 4 жовтня незначно просунулися вперед. Українські сили продовжували наземні атаки на залізничну лінію між Кліщіївкою та Андріївкою, і український Генштаб заявив, що українські сили досягли часткового успіху поблизу цих населених пунктів.

Російські джерела стверджували, що 4 жовтня українські війська здійснили невдалі наземні атаки вздовж лінії Сватове-Кремінна. Міністерство оборони Росії (МО) стверджує, що російські війська відбили українські атаки поблизу Ямполівки та в районі Серебрянського лісу.

Російські війська 4 жовтня продовжили контратаку на західній частині Запорізької області та, як повідомляється, відновили деякі позиції. Український Генштаб повідомив, що російські сили атакували поблизу Роботиного та Вербового. Декілька російських джерел стверджували, що російським десантам (ВДВ) вдалося відкинути українські сили приблизно на 2 кілометра біля Вербового 4 жовтня.

4 жовтня українські війська продовжили наступальні дії на західній частині Запорізької області та досягли підтверджених успіхів. Геолокаційні кадри, опубліковані 4 жовтня, показують, що українські сили незначно просунулися вздовж невеликої місцевої дороги на схід від Новопрокопівки.  Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 4 жовтня, підтверджують, що українські сили утримують позиції поблизу системи траншей, яка пролягає вздовж траси Т0408 Оріхів-Токмак між Роботиним і Новопрокопівкою.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...