Активісту який облив фарбою стіни КМДА вручили повістку

Після акції під будівлею КМДА проти нецільового витрачення бюджетних коштів до активіста приїхали правоохороні органи та вручили повістку. Як зазначає активіст – це зробили за вказівкою мера Києва Віталія Кличка.

Як повідомляє співзасновник благодійного фонду “Обійми” Роман Абрашин, після проведення ним акції під будівлею КМДА до нього додому приїхали правоохоронці вручити повістку. Абрашин заявляє, що це зробили за вказівками міського голови Києва Віталія Кличка.

За словами місцевого активіста, він з’явився до військомату після вручення йому повістки.

– Реакція працівників на мою фамілію була феєричною, всі вже мене чекали та до деталей знали, хто я такий. Як так вийшло? Схоже, хтось зверху контролює ситуацію, про що мені й повідомив один з представників ТЦК. Цікаво хто це може бути? – написав Абрашин.

Також він додав, що мобілізації не підлягає, однак повинен був стати на військовий облік. Абрашин має сплатити штраф у розмірі 1700 гривень за те, що не став на облік раніше.

Як заявляє активіст, це була спроба залякати його та таких самих активістів. Абрашин буде продовжувати виступати проти корупції та не покине свою діяльність.  

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...