Кличко заявив про кампанію з його дискредитації, яка руйнує Київ

Мер Києва Віталій Кличко записав відеозвернення, в якому заявив про те, що зараз відбувається спроба усунення його з посади голови столиці і що це в умовах війни призведе до хаосу.

Сьогодні, 21 червня, Віталій Кличко у своєму відеозверненні заявив про те, що наразі “проходить шквальна кампанія з дискредитації столичної влади і мене особисто”.

Ознаками цього він бачить “нескінченні обшуки, які паралізують роботу департаментів та служб міста”. Все це, на думку мера, створює хаос і не дає нормально керувати столицею. Складнощі у роботі виникають і у підприємств критичної інфраструктури.

Окремо мер прокоментував скандал, пов’язаний із загибеллю людей біля закритого укриття, про це Vgorode нещодавно писав:

– Вручають підозри керівникам міських служб і голосно кричать про нібито винуватість. При цьому жоден з голів районів, які відповідальні за облаштуванняукриттів і є балансоутримувачами та розпорядниками коштів, не постраждав. А знаходяться глави районів у вертикалі центральної влади. То ми говоримо про об’єктивність і відсутність політичних мотивів?

Закінчив своє звернення Кличка в емоційній манері:

– Ми вже перемогли? Немає інших викликів, головна проблема – Кличко? І в когось знову руки сверблять взяти під контроль столицю. Але ж заручниками ситуації політичної боротьби ви робите киян. Бо руйнуєте і самоврядування у столиці, і систему життєзабезпечення міста, створюючи хаос в умовах воєнного часу!

Нагадаємо, Голосіївський райсуд Києва відправив під домашній арешт директора Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Романа Ткачука. Йому оголосили підозру у кримінальній справі та звинуватили у загибелі людей у закритого укриття.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...