На “Книжковому арсеналі” вимагали відставку Міністра культури

У рамках фестивалю на підтримку літератури “Книжковий арсенал” пройшла дискусія “Критичність моменту: державна політика у сфері книговидання” за участі міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка. Під час розмови активісти закликали його покинути посаду.

Протестувальники тримали плакати з написами “Ткаченко має піти”, “Ткаченко геть”, “Ткаченка у відставку”, “Розграбовані музеї = діяльність Ткаченка”, “Ткаченко знищує культуру” та інші. Сам міністр зазначив, що готовий поговорити з кожним по закінченню заходу.

У події брали участь Олександра Коваль, директорка Українського інституту книги; Олександр Красовицький, член правління Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів; Олександр Афонін, президент УАВК; Валерій Пекар, громадський діяч.

Олександр Ткаченко зазначив, що після дискусії у нього відбулась не найкраща комунікація зі слухачами. Протестувальники згадали про петиції щодо звільнення Ткаченка з посади, про проблеми виїзду артистів за кордон, наголосили на поганій роботі міністерства.

Нагадаємо, до цього петиція про відставку Олександра Ткаченка зібрала в мережі понад 25000 голосів, проте прем’єр-міністр Денис Шмигаль відповів, що не бачить підстав для такого кроку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...