На території МАУП замість парку йде будівництво багатоповерхівки.

Будівництво на території одного з вишів Києва проходить всупереч рішенню Київради і зупинити будівництво поки що не вдається.

Йдеться про об’єкт, який має площу ділянки 0,4 га, він розташований на території Міжрегіональної академії управління персоналом. Згідно з паспортом об’єкту, що висить на паркані, триває реконструкція парку Трипільської культури. Вона повинна включати реставрацію скульптур і відновлення зелених насаджень. Це має відбуватися одночасно із зведенням адміністративно-навчального корпусу МАУП та гуртожитку.

Однак як дізналися журналісти “СтопКор”, які приїхали на місце, ніякого парку за парканом не видно. На території можна побачити лише будівництво зі зведенням багатоповерхової будівлі. Жодних ознак того, що тут буде парк і скульптури, не видно.

Ще 14 грудня 2021 року Київрада розірвала договір оренди ділянки з МАУП. Тому будівництво, що триває, є незаконним. Будівельники не хочуть чекати на законне рішення, хоча тривають судові процеси.

Висновок із цієї історії один, пишуть в антикорупційному виданні: “Війна йде, а корупція процвітає”.

Нагадаємо, замість будинків на Микільській Слобідці має з’явитися сквер, але мешканці району чекають на нього вже багато років.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...