Народний депутат України постане перед судом за фальсифікацію документів

Народний депутат України Олександр Дубінський, стане перед судом у зв’язку з фальсифікацією документів для подорожі за кордон.

Як повідомили у Державному бюро розслідувані, прокуратура вручила судові документи, що містять звинувачення на адресу народного депутата у справі службового підроблення.

В ході розслідування встановлено, що Олександр Дубінський вніс неправдиві дані до офіційних документів, на підставі яких здійснив виїзд за кордон. Нардеп подав заяву від свого імені до Міністра охорони здоров’я України із проханням надати йому необхідні документи для перетину державного кордону у зв’язку з терміновою необхідністю супроводу його батька на лікування.

– Однак, отримавши ці документи народний обранець, замість того щоб супроводжувати свого батька на лікування, перетнув державний кордон самостійно на наступний день після виїзду за кордон батька. В подальшому батько повернувся до України набагато раніше, ніж нардеп. Народний обранець перебував поза межами України понад місяць на відпочинку, – розповіли прокурори.

Відомо, що під час перебування за кордоном, він двічі відвідав Італію, Хорватію та Іспанію. Зокрема, в Іспанії обвинувачений проживав у двох готелях у Барселоні та на її передмісті.

Генеральний прокурор оголосив відповідну підозру депутатові 8 серпня 2023 року.

Досудове розслідування щодо народного депутата завершили працівники ДБР 11 листопада 2023 року.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...