Пошкодження тепломережі та водопроводу призвели до двох аварій на Хрещатику в Києві: рух транспорту ускладнений

“Київводоканал” веде відновлювальні роботи на пошкодженому трубопроводі поблизу готелю “Україна”. Водночас поруч проводиться ремонт тепломережі в районі станції метро “Хрещатик” за участю спеціалістів “Київтеплоенерго”. Комунальникам довелося розрити частину дороги.

Як повідомляють в офіційному порталі Києва, “Київводоканал” екстрено відновлює водопровідну систему діаметром 150 мм поруч із готелем “Україна” у центрі Києва. Зазначається, що при цьому навколишні будинки залишаються підключеними до водопостачання.

Водяний витік внаслідок аварії на водогоні було припинено ще зранку. Однак після проведення діагностики інших комунікацій було виявлено пошкодження на тепломережі.

– Біля станції метро “Хрещатик”, працівники комунального підприємства “Київтеплоенерго” проводять ремонтні роботи тепломережі. Пошкодження було виявлене напередодні під час діагностики трубопроводу, — пише офіційний портал.

Зазначається, що фахівці планують провести ремонтні роботи без відключення теплопостачання до житлових будинків та завершити їх протягом доби. Одразу після цього відновлять ФЕМ-покриття пішохідної зони.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...