Збитки в розмірі понад 25 млн грн на формі для військових: підозрюється підприємець з Києва

Поліція Києва розкрила схему незаконного збагачення при закупівлі форменого одягу для однієї з військових частин міста. З’ясувалося, що поставлений одяг не відповідає технічним вимогам Міністерства оборони України.

Як повідомляє пресслужба Національної поліції України, співробітники правоохоронних органів міста Києва встановили, що військова частина і підприємець згодом уклали угоду на закупівлю 3000 одиниць військового одягу.

Підрядник мав забезпечити військовослужбовців форменою одежею на суму понад 25 мільйонів гривень. Усі фінансові операції були виконані вчасно та в повному обсязі, однак правоохоронці з’ясували, що форма не може використовуватись за своїм цільовим призначенням.

– Під час проведення експертиз виявлено, що отриманий формений одяг не відповідає технічним умовам Міністерства оборони України. В результаті оборудки було завдано збитків на понад 25 мільйонів гривень, — йдеться у повідомленні.

В поліції повідомили, що під час проведення обшуків вилучили документацію, яка підтверджує протиправні дії фігуранта: договір, видаткові накладні, статут, зразки підписів тощо. Наразі директору підприємства повідомлено про підозру
 
 Йому загрожує 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Триває збір доказів для притягнення усіх фігурантів, що могли бути причетні до корупційної схеми.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...