Один із пунктів обігріву у столиці. Фото: Олексій Самсонов
Навпаки — ще майже 300 нових пунктів готові до відкриття у разі виникнення у столиці надзвичайної ситуації.
Станом на 1 березня цього року у столиці облаштували та діють загалом 728 пунктів обігріву. Ще 284 готові до використання. Тобто, їх відкриють у разі виникнення або загрози виникнення надзвичайної ситуації у столиці.
Таку статистику на запит «Вечірнього Києва» повідомили у Департаменті муніципальної безпеки КМДА.
Пункти обігріву діють у кожному районі столиці. Всі вони оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням, аби люди могли зігрітись, підзарядити гаджети, випити чаю.
На запитання, стільки ще часу працюватимуть такі пункти, у Департаменті муніципальної безпеки КМДА відповіли, що рішення щодо згортання пунктів обігріву ухвалюватиме Координаційний штаб з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності.
Якщо раніше у пункти обігріву переважно приходили люди, які не мають житла, то зараз війна змінила призначення таких закладів. Тому їхнє закриття залежить не тільки від погоди.
Особливістю цьогорічних пунктів обігріву є те, що їх облаштовано й підготовлено з метою забезпечення населення столиці теплом під час негоди, масового відключення електроенергії або під час виникнення та загрози виникнення інших надзвичайних ситуацій.
Як повідомляв «Вечірній Київ», у Голосіївському районі відкрили пункт обігріву на базі університетської клініки. Його особливістю є наявність спеціальних медичних ліжок. Одночасно тут можуть прийняти до 100 осіб.
Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua