В Києві з’явиться перше укриття з автоматизованою системою доступу

У Дарницькому районі вже проводять ремонтні та монтажні роботи першого укриття з автоматизованою системою доступу.

Тимчасовий виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Микола Калашник продемонстрував ЗМІ принцип роботи такого сховища.

Гарантований доступ передбачає автоматичне дистанційне відкриття електромагнітного замка дверей до укриття під час загальноміського сигналу повітряної тривоги через 2 інтернет-канали (основний та резервний).

Додатково забезпечено розсилку тимчасових пін-кодів мешканцям за допомогою телеграм-боту у Telegram каналі у разі не спрацювання системи (або у разі відсутності сигналу повітряної тривоги, наприклад, для залишення особистих речей).

Передбачено можливість увійти до укриття через районну диспетчерську службу, що має дистанційний доступ. Потрапити до приміщення можна буде також за допомогою унікального фізичного ключа, який буде зберігатися у відповідальних осіб по будинку та балансоутримувача.

Цифрова панель входу облаштована камерою відео-аудіо-звʼязку, записи яких у хмарному сховищі зберігатимуться щонайменше протягом місяця. У разі відсутності електроживлення магнітний замок не працюватиме – двері будуть відкриті до появи живлення.

Також зазначається, що у подальшому аналогічні системи планують запровадити по всім укриттям району.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...