Метод проти ожеледиці. Фото: Київзеленбуд
У столиці поширюють минулорічний досвід використання екологічного матеріалу проти льоду.
За словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Олександра Возного, експеримент з використання гранітної крихти, як протиожеледного засобу в парках минулого року пройшов добре.
«Будемо більше її використовувати. Додатково в цьому році активніше будемо використовувати бішофіт — природний матеріал з високим вмістом магнію та калію, які є гарним антиожеледим засобом та природним добривом для рослин. Важливо розуміти, що сіль для екосистеми — це повільний вбивця для зелених насаджень. Так, рослина не гине одномоментно, спочатку вона хворіє та припиняє рости через накопичення солі у ґрунті.
Якщо минулого року у нас було 50 експериментальних місць, де ми відмовилися від солі, то в цьому гранітну крихту та бішофіт будемо використовувати вже у 130 парках і скверах столиці», — сказав Олександр Возний в інтерв’ю «Вечірньому Києву».
Зокрема, екологічними методами з ожеледицею боротимуться в Голосіївському парку ім. Максима Рильського, на «Стежці здоров’я» Парку Партизанської слави, у парку Кіото, парку імені Тараса Шевченка та багатьох інших локаціях.
Повний текст інтерв’ю про екологію столиці читайте тут.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua