Навіть сніг не заважає роботі. Фото: Музей авіації
Допоки музей зачинений, команда музею продовжує працювати.
Повномасштабна війна змінила наше життя. З питань безпеки зачинений Державний музей авіації імені О.К. Антонова. Проте у музеї продовжуються регламентні роботи у відділі реставрації.
Зокрема кожного дня співробітники музею займаються кропіткою та важливою працею — підтримують гарний стан експонатів, дають стареньким літакам нове життя. У цьому їм не заважає відсутність опалення в майстерні, вимкнення світла, сніг.
«Літаки мають бути відреставровані до Перемоги! Адже саме тоді музей знову відчинить свої двері і зустріне перших відвідувачів! А ми дуже хочемо вас здивувати новими експонатами та цікавими екскурсіями», — зазначають у Музеї.
Так виглядає реставрація дошки приборів. Фото: Музей авіації
Фото: Музей авіації
Навіть сніг не заважає роботі. Фото: Музей авіації
Фото: Музей авіації
У колекції понад 90 літаків, гелікоптерів та безпілотних літальних апаратів, що були на озброєнні ВПС СРСР і незалежної України, або експлуатувалися в цивільному повітряному флоті. Зараз це найбільший історико-технічний музей в усій Східній Європі.
Підтримати музей можна донатами, або ж купити електронний білет і прийти з ним після відкриття.
Раніше Державний музей авіації України опинився в рейтингу 14-ти найкращих авіаційних музеїв світу за версією телеканалу CNN. Згідно з рейтингом музей зайняв 6-е місце. Перше — зайняв Національний музей авіації та космонавтики у Вашингтоні.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua