Цього місяця відбудеться чотири екскурсії. Фото: Музей Майдану
Учасники дізнаються про історію Революції Гідності та відкрити цікаві факти найбільшого протесту в новітній історії України.
Музей Майдану цього місяця підготував два маршрути — чотири екскурсійні дні у будні та вихідні.
Разом з гідом музею Вікторією Бойко ви пройдете ключовими місцями протестів й поринете в часи революційної боротьби за свободу, дізнавшись про її Героїв.
- 7 та 21 жовтня охочих запрошують на маршрут «Місцями Революції Гідності. Хроніка подій». Початок об 11:00.
Учасникам розкажуть, як розгортався Майдан та чому ці події сколихнули світ. Ви побуваєте у місцях, де майже 10 років зберігаються сліди протистояння майданівців та силовиків.
Збір біля брами Михайлівського Золотоверхого собору.
Локації маршруту: Михайлівська площа — Михайлівський собор — майдан Незалежності — Будинок профспілок — вулиця Хрещатик — алея Героїв Небесної Сотні — Дзвін Гідності.
- 12 та 26 жовтня відбудеться екскурсія «Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану». Початок о 17:00.
Учасникам розкажуть, як створювалися Медична служба Майдану, Самооборона, як функціонували Бібліотека Майдану та Відкритий університет, які ініціативи розташувалися у будівлі столичної мерії та як виникла ідея створити Мистецький Барбакан.
Ідучи маршрутом від КМДА до вулиці Михайла Грушевського, ви дізнаєтеся, як протестувальники облаштовували життя наметового містечка та захищалися на барикадах.
Збір біля КМДА (вул. Хрещатик, 36).
Локації маршруту: Київська міська державна адміністрація — вулиця Хрещатик — майдан Незалежності — Будинок профспілок — Європейська площа — вулиця Михайла Грушевського та графіті «Ікони революції».
Відвідування заходів Музею Майдану є безкоштовним. Обирайте зручний для вас та реєструйтеся у формі за посиланням.
У формі реєстрації доступні всі дати екскурсій у жовтні. Кожна екскурсія триває близько двох годин.
Нагадаємо, у Києві 33 роки тому проходила одна з наймасштабніших акцій непокори на шляху до Незалежності. Протест учнівської молоді в Києві у жовтні 1990 року увійшов в історію України як «Студентська революція на граніті».
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua