У Київському зоологічному парку триває відновлення птахів, яких вдалося врятувати від воєнних дій. Наразі велика та гамірна зграя проживає в оновленому літньому вольєрі.
Про це 26 червня повідомили у Київському зоопарку.
Папуги у Київському зоопарку. КиївЗоо
Цього сезону для хвилястих папуг, корел та нерозлучників було модернізовано “інтер’єр” їхнього житла — додано нові елементи для активності, дослідження та відпочинку: зручні жердини, природні канати, дерев’яні драбинки, захопливі лазілки, цікаві іграшки та привабливі гризуни.
Папуги у Київському зоопарку. КиївЗоо
Папуги у Київському зоопарку. КиївЗоо
“Відновлення птахів – це не лише специфічний догляд та збалансований раціон. Важливу роль відіграє оточуючий простір, який стимулює пернатих до активності та надає можливість проявляти їхню природну поведінку”, — зауважують у КиївЗоо.
Папуги у Київському зоопарку. КиївЗоо
Побачити врятованих мешканців модернізованого вольєра можна на центральній алеї зоологічного парку поруч із фонтаном.
Папуги у Київському зоопарку. КиївЗоо
Вхід до зоопарку – до 17:00, перебування на території – до 18:30. Час роботи кас: понеділок – з 12:00 до 17:00, вівторок-неділя – з 10:00 до 17:00.
Папуги у Київському зоопарку. КиївЗоо
Папуги у Київському зоопарку. КиївЗоо
Що відомо про врятованих тварин і птахів, які оселилися у Київському зоологічному парку
У Київському зоологічному парку облаштовано новий простір для левових тамаринів — це найменші примати у зоопарку. У 2017 році волонтери врятували кількох левових тамаринів та передали їх на відновлення. У КиївЗоо створили для мавпочок великий вольєр з усім необхідним обладнанням.
Мініатюрний азіатський олень мунтжак Мо оговтався після травми, отриманої внаслідок нічного обстрілу Києва 14 листопада 2025 року. У Мо та його “супутниці” Міли народилося потомство.
У Київському зоологічному парку оселився магот, якого доставили волонтери. Раніше він проживав у мешканців Гостомеля, але коли виріс, господарі від нього відмовилися.
Під час виконання бойового завдання на Харківщині, в одному зі зруйнованих обстрілами будинків військові виявили двох совенят. Їх було названо Арей та Магура, і спочатку передали ГУР. Наразі вони мешкають у Київському зоологічному парку.
Після реабілітації можна оглянути трьох птахів Нанду, яких врятували з Сумщини. У своїй домівці вони живуть, як і в природному середовищі, разом з іншими південноамериканськими сусідами — гуанако.
Також волонтери доставили до Київського зоологічного парку молоду самку зеленої мартишки, яку врятували від обстрілів. Мешкають у зоопарку також кромкачі абісинські, які прибули з Харківщини. Це різновид птахів-носорогів, їхнє тіло сягає 90-110 см завдовжки, вага — до 4 кг.
Після періоду карантину до вольєра випустили саванного кота Маля. До столичного зоопарку тварину передали волонтери. Раніше там було облаштовано нове житло для сервалів. Їх евакуювали із зони бойових дій на сході нашої держави.
