Художники створили свої рефлексії щодо БПЛА та їх роль в сучасному світі.
12 художників показують свій погляд на нове явище під час війни. Мета благодійної виставки — зібрати кошти на ремонт навчальних дронів.
Повномасштабне російське вторгнення змінило наше життя, в яке увійшли слова «прильот», «град», «ураган».
«Ця війна інакша, адже завдяки інформаційним ресурсам та технічним розробка ми її не уявляємо, а можемо бачити постійно в онлайн режимі, зокрема завдяки безпілотним літальним апаратам, — зазначають у центрі підготовки операторів БПЛА «Крук».
Так само війна знаходить відображення у творчості митців. Вони не лише відгукуються на події сьогодення, а й наближають перемогу, беручи участь у благодійних аукціонах, зборах, волонтерських інціативах, збираючи гроші на допомогу армії.
Центр «Крук» спільно з «Аеророзвідкою» представляє виставку робіт 12 художників під назвою «Очі перемоги», що демонструє нове цивілізаційне явище під час війни — дрони та їх роль у сучасному світі.
Серед авторів — багато знайомих імен: Андрій Сидоренко, Олександр Грехов, Людмила Раштанова, Dita Galas, Володимир Падун, Людмила Падун, Едуард Потапенков, Олексій Сай, Роман Шостя, Нікіта Тітов, Юрко Журавель, Олекса Манн
21 січня відбудеться презентація експозиції, де відвідувачі зможете поспілкуватись із художниками, а головне — задонатити, щоб зібрати 400 000 гривень на ремонт 14 навчальних дронів. І таким чином дати більше крил центру, щоб більше операторів змогли захищати нашу землю від окупантів.
Також є можливість придбати календарі з роботами митців та самі репродукції — всі кошти також підуть на ремонт дронів.
Куратор виставки — Алекс Заклецький.
Коли: 21 січня, 15:00
Де: Squat 17b, Терещенківська 17б
Вхід вільний
У січні у Києві проходить виставка «U(CRIME)A. Крим під російською окупацією». Експозиція складається з десяти ілюстрацій про майже 9 років життя Криму під російською окупацією. Вони демонструють порушення прав людини на півострові, злочини росії та їхні наслідки, мирний спротив людей та єдність Криму з материковою Україною.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua