Мистецтво допомагає нашим військовим. Фото надане Музеєм історії Києва
Виставка-аукціон у Музеї історії Києва проводиться на підтримку спецпідрозділу ЗСУ «Крила».
Для експозиції свої твори надали українські митці Любомир Мартинюк, OL’SVOL’D та аукціонний дім «Епоха».
Після виставки картини продадуть на аукціоні.
Любомир Мартинюк родом з Прикарпаття. Ще змалку спостерігав за бабусею з дідусем — народними майстрами з Франківщини. Відтоді зохапився мистецтвом. Зараз чоловік разом з дружиною та дітьми, яких у подружжя семеро, проживають на Київщині. Його творчою майстернею останнім часом є ботанічний сад.
Один з авторів робіт Любомир Мартинюк.
Митець працює в напрямі абстрактного живопису. За більш як 25 років написав близько 10 тисяч картин, які експонуються в галереях і музеях. Ще з 2014 року, з початку російської збройної агресії, віддає свої картини на благодійність.
Відвудувачам представили різноманітні твори — від сакрального мистецтва до пейзажів.
OL’SVOL’D TSVETNOSTI — під цим псевдонімом працює оригінальний художник, роботи якого «Цвєтності», як образи та візуалізації народжуються в медитативному стані. Митець стверджує, що ці картини енерговібраційні, і здатні трансформувати люди ну і простір. А своєю місією вважає порятунок людства через будівництво галерей по всьому світу та розміщення у них сакрального мистецтва Нового Часу.
Експозицію доповнюють військові артефакти.
Експозицію доповнюють військові артефакти.
Також виставку доповнили та стали лотами вражаючі військові артефакти з різних місць проведення бойових дій та картини онуків Марії Примаченко.
На виставці можна не лише насолодитися мистецтвом, а й підтримати ЗСУ. Всі охочі мають змогу зробити донат та отримати на згадку військовий сувенір.
Експозиція знайомить з творчістю оригінальних митців.
Всі охочі мають змогу зробити донат.
Виручені на аукціоні кошти передадуть на купівлю дронів-камікадзе для спецпідрозділу ЗСУ «Крила». Спецпідрозділ ЗСУ «Крила» створює власну флотилію FPV дронів-камікадзе. Цей тип безпілотників наразі став по-справжньому революційним засобом ведення бою.
Благодійна виставка-аукціон стала можливою за підтримки благодійних організацій «Україна в броні», «Спадок України», «Архангел світла», «Меморіальний комплекс „Буча-2022“» та фонду «Зелені дороги України».
Коли: до 26 лютого, графік роботи: середа — неділя з 12:00 до 19:00 (каса до 18:30)
Де: МВЦ Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7
Вартість квитків: 80 грн, пільговий 50 грн.
Твори мистецтва з воєнних артефактів: столична бібліотека демонструє оригінальну експозицію.
Фото надані Музеєм історії Києва
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua