Сказав, що лікар й викрав мобільні телефони: у Борисполі затримали злодія

Поліція помістила правопорушника до ізолятора. Фото: ілюстративне: Борис Корпусенко На Київщині правоохоронці на гарячому затримали зухвалого зловмисника. Як повідомила поліція Київщини, у Борисполі до палати місцевої лікарні зайшов 35-річний правопорушник. Він назвався лікарем, а потім відкрито забрав два мобільних телефони двох пацієнтів. Після цих дій чоловік покинув…








