Енергетики повідомили, коли відновлять електропостачання після аварійного вимкнення в Києві

Аварійне відключення у Києві: енергетики повідомили, коли повернуть світло

Ремонтні роботи тривають

У понеділок, 22 червня, у Дніпровському та Дарницькому районах столиці зафіксовано позапланові вимкнення електроенергії. Енергетики вже працюють над усуненням причин та відновленням електропостачання. Про це інформує «Главком» з посиланням на прес-центр компанії ДТЕК Київські електромережі.

Спеціалісти вже прибули на місця аварій одразу після отримання повідомлення про знеструмлення. Наразі проводяться відновлювальні роботи.

В енергокомпанії зазначають, що відновити електропостачання у помешкання мешканців лівого берега планують приблизно до 16:00.

Нагадаємо, внаслідок аварійної ситуації на Одеській ТЕЦ без електропостачання залишилися споживачі центральної частини міста, а також кілька транспортних компаній.  

До слова, станом на ранок 1 червня після російських атак частина восьми областей залишається без світла. Внаслідок бойових дій та атак на енергетичні об’єкти частина споживачів у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Херсонській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово залишалися без електропостачання.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *