Ремонтні роботи тривають
У понеділок, 22 червня, у Дніпровському та Дарницькому районах столиці зафіксовано позапланові вимкнення електроенергії. Енергетики вже працюють над усуненням причин та відновленням електропостачання. Про це інформує «Главком» з посиланням на прес-центр компанії ДТЕК Київські електромережі.
Спеціалісти вже прибули на місця аварій одразу після отримання повідомлення про знеструмлення. Наразі проводяться відновлювальні роботи.
В енергокомпанії зазначають, що відновити електропостачання у помешкання мешканців лівого берега планують приблизно до 16:00.
Нагадаємо, внаслідок аварійної ситуації на Одеській ТЕЦ без електропостачання залишилися споживачі центральної частини міста, а також кілька транспортних компаній.
До слова, станом на ранок 1 червня після російських атак частина восьми областей залишається без світла. Внаслідок бойових дій та атак на енергетичні об’єкти частина споживачів у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Херсонській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово залишалися без електропостачання.
