Із початку року участь у заходах, що проходили на базі столичних хабів, взяли участь понад 20 тисяч киян. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Марина Хонда
«Через російське вторгнення у цих закладах почали проводити заходи, які диктуються часом та умовами. Зокрема, за підтримки посольства Великої Британії пройшло 205 тренінгів із домедичної допомоги, поведінки в разі ядерної та хімічної атак, основ мінної безпеки. Такі заняття пройшли більше 5000 киян. Коли ми планували створення хабів, то бачили їх майданчиком для діалогу влади та громади. І дуже приємно констатувати, що наші сподівання перевершилися. Зараз це платформа, яка об’єднала всіх перед спільними викликами», — зазначила Марина Хонда.
Вона також додала, що в хабах постійно проводять різноманітні майстер-класи, освітні івенти та заходи для внутрішньо переміщених осіб. Так, громадська організація «Українська жіноча варта» проводить там заняття із тактичної медицини та самооборони для жінок. Ці тренінги відвідали понад 250 киянок.
Охочі взяти участь у заходах можуть слідкувати за анонсами в Telegram-каналі Центру комунікацій. Крім анонсів, канал містить іншу корисну інформацію.
Заняття у Vcentri Hub Шевченківський
Домедична допомога у Vcentri Hub Оболонь
Лекція з ядерної безпеки у Vcentri Hub Голосіївський
Vcentri Hub — це ресурсно-методичні центри розвитку громадянського суспільства і налагодження партнерського діалогу взаємодії «влада-громада».
У хабах можна реалізувати свої ініціативи, отримати методичну, практичну, ресурсну й навіть фінансову підтримку.
Перший такий громадський простір відкрили у 2020 році. На сьогодні успішно діють хаби у трьох районах столиці: Шевченківському, Оболонському (відкрили минуло літа) та Голосіївському (відкритий у серпні цього року).
Попит на проведення заходів, як і участь у них, — шалений. За три роки в них взяли участь понад 70 тисяч осіб.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua