Наразі там створена основа під мощення доріжок, зводяться габіони в деяких місцях. Вирівняна зона пляжу. Замовником робіт є КП «Плесо».
«Гадаю, якщо все буде добре у державі, то до наступного Дня Києва ми зможемо представити свою роботу — 300-метрову сучасну й комфортну пляжну зону на острові. А вкупі з пішохідним мостом-хвилею, велодоріжками, спортивними та дитячими ігровими майданчиками, без торгівлі, це буде великий рекреаційний магніт для киян», — розповів «Вечірньому Києву» директор КП «Плесо» Вячеслав Савицький.
Наразі для острова створили дендроплан. Тут окрім збережених дерев та кущів будуть висаджені нові. Відвідувачів радуватимуть декоративні яблуні, рожева акація, і бузок та газони, що квітнуть усе літо.
Будівельники завершили зводити арки мосту у вигляді хвилі з обох сторін входу до Оболонської затоки. Готуються опори під найвищу частину арки-хвилі.
Міст ще не має пішохідного полотна, яке частково буде прикріплено вантами до найвищої арки. Нагадаємо, міст складатиметься з п’яти хвиль, загальною довжиною 160 метрів та шириною 4 метри. Конструкція буде підсвічуватись різними кольорами. Також, коли на мосту збиратиметься певна кількість людей — вмикатиметься музика. Завершити будівництво планують у 2024 році.
Що мають побачити гості Оболонського острова влітку наступного року показує «Плесо» у візуалізації.
«Вечірній Київ» також повідомляв, що на річці Либідь продовжують роботи з розчищення підземної (колекторної) частини, які мають завершити у грудні. Місто має два плани щодо впорядкування та ревіталізації літописної Либеді.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua