Олень спричинив затор на околиці столиці

Лось спричинив перешкоду руху на виїзді з Києва

На під’їзді до столиці сталася серйозна аварія за участю дикої тварини та транспортного засобу

Неподалік столиці сталася дорожньо-транспортна пригода за участю дикої тварини. На Берестейському шосе легковик зіткнувся з лосем. Як повідомляє «Главком», відповідне відео опублікували у місцевих спільнотах.

«Через ДТП на Берестейському шосе, проїзд транспорту в напрямку виїзду з Києва ускладнено», – поінформувала патрульна поліція Києва у коментарі tsn.ua.

😱На виїзді з Києва в сторону Житомира збили лося, про стан водія наразі невідомо pic.twitter.com/UaMtnkpPhB

— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) June 20, 2026

На відеозаписах, які розповсюдили в інтернеті, видно лося, що лежить на дорожньому покритті. Поряд – автомобіль із видимими пошкодженнями після зіткнення.

На місце інциденту прибули медичні працівники. У поліції уточнили, що водій автівки отримав травму руки.

«Слідчі встановлюють усі обставини події», – додали у патрульній поліції.

Нагадаємо, звичайна вечірня поїздка неподалік Києва завершилася трагічно, коли переповнений пасажирами легковий автомобіль потрапив у масштабну аварію. Лікарі до останнього боролися за життя дворічної дитини, проте отримані травми виявилися несумісними з життям.

Також у місті Хмельницькому правоохоронець, перебуваючи поза виконанням службових обов’язків, керуючи власним автомобілем, здійснив наїзд на пішохода, що призвело до загибелі чоловіка на місці. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань, яке спільно з Національною поліцією з’ясовує всі обставини інциденту. Наразі триває досудове розслідування, встановлюються причини дорожньо-транспортної пригоди та можливі порушення правил дорожнього руху.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *