На Київщині та в столиці тимчасово застосовувалися аварійні відключення світла. З чим це пов’язано?

На Київщині та в столиці тимчасово застосовувалися аварійні відключення світла. З чим це пов'язано? 2

25 червня вранці було запроваджено екстрені відключення електроенергії на лівому березі Києва. Згодом електропостачання було припинено і в частині Броварів.

Цю інформацію надали у ДТЕК, Укренерго та міський голова Броварів Ігор Сапожко.

"За вказівкою Укренерго були застосовані екстрені відключення. Будь ласка, використовуйте електроенергію заощадливо. Це допоможе стабілізувати енергосистему", — зазначено в повідомленні ДТЕК о 10:23 ранку.

Оновлення о 14:00: у Києві скасовано екстрені вимкнення електроенергії, про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Оновлення об 11: 12 Як пояснили в Укренерго, причиною відсутності світла стало технологічне порушення на одному з енергетичних об'єктів.

"У деяких районах Києва запроваджено аварійні відключення для всіх груп споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочато", — повідомили в Укренерго.

Пізніше міський голова Броварів Ігор Сапожко інформував, що без електропостачання залишилася центральна частина міста та частково інші мікрорайони. Фахівці ДТЕК працюють над швидким усуненням проблеми. Орієнтовний час відновлення — 15:30-16:00.

22 червня у Києві також спостерігалися відключення електроенергії у кількох районах. Тоді це сталося через аварійну ситуацію, як повідомили у компанії ДТЕК.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *