Київщина: усунення наслідків шторму, близько 60 тисяч абонентів знеструмлені

У Київській області продовжуються роботи з усунення результатів негоди, що вдень 26 квітня охопила край потужним градом, зливою та шквальним вітром. Про це інформує ДТЕК Київські регіональні електромережі. Внаслідок розгулу стихії зафіксовані численні знеструмлення. Без електропостачання перебувають майже 60 тисяч…








