Славутич знеструмлено внаслідок російського удару.

Через російський напад на енергосистему місто Славутич на деякий час залишилось без електрики. Близько 21 тисячі осіб — без електроенергії. Про це повідомляє очільник ОВА Микола Калашник. Внаслідок російського удару по енергетичному об'єкту в Чернігівській області вранці 6 квітня знеструмлено…








