У музеї повертається день відкритих дверей. Цієї середи, 5 липня, вхід до музею — вільний.
Охочі мають змогу завітати на третю з початку повномасштабного вторгнення виставку у музеї Ханенків — «Фонтан виснаження» Павла Макова.
Задуманий художником як об’єкт для міського простору, з 1994 року по сьогодні Фонтан мав багато версій — від малюнків, офортів, книжок і незакінчених моделей до першого завершеного варіанту з поданою всередину водою на 59-й Венеційській бієнале у 2022 році. Представлений у Павільйоні України в Венеції, Фонтан виступав як образ виснаження на екологічному, політичному та культурному рівнях і відповідав на водні ритми Венеції, міста, яке йде під воду і оприявнює перебіг нового кліматичного режиму.
Сьогодні «Фонтан виснаження» став твором, чутливим водночас до питань обмеженості ресурсів та до персональних історій виснаження, та разом з тим свідчить про глобальне виснаження людства в сучасному світі.
Історії твору Павла Макова та Музею Ханенків мають щонайменше один важливий перетин у минулому: будівля венеційського павільйону, що Росія успадкувала після розпаду імперії, постала за ініціативи та на кошти Богдана Ханенка.
Зверніть увагу — колекція музею демонтована та убезпечена. Ви зможете побачити виставку та прогулятися інтер’єрами музею
Музей працює з 10:30 до 17:30 (вхід до 17:00)
Адреса: вул. Терещенківська, 15-17
Під час оголошення повітряної тривоги подія призупиняється, учасники мають залишити територію музею та пройти до укриття (найближче — метро Площа Українських Героїв).
Квіти Перемоги: у столичному музеї представили ніжні акварелі Анатолія Марчука. Виставка акварельних квітів, що не лише милує око, але й лікує душу, надихає.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua