Ключовими для Уряду та Міністерства економіки у період повномасштабної війни є реформи спрямовані на зміцнення економіки та прозору й ефективну систему залучення інвестицій. І реформа приватизації державного та комунального майна одна з таких.
Загалом за 2023 рік бізнес та громадяни приватизували майже 910 обʼєктів по всій країні. Щоб ще більше інформувати громадськість про можливості приватизації державного майна, Фонд створив низку інформаційних відеороликів, що розповідають про переваги приватизації для промисловості та малого бізнесу.
Відеоролики та висновок Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення розміщено за посиланням: http://surl.li/nyvpw
«Заводи, готелі, склади, амбулаторії, автовагові — ці та інші об’єкти знайшли нового ефективного власника цього року завдяки онлайн-аукціонам. А державний та місцеві бюджети продовжують заробляти на своїх активах навіть під час війни. За право придбати державне та комунальне майно у 2023 році змагалося понад 3.6 тисячі учасників. Попит бізнесу на об’єкти малої приватизації на другий рік повномасштабної війни зберігається, і в середньому конкуренція на торгах становила понад 3 учасники», — зазначив Сергій Бут, СЕО Прозорро.Продажі.
До слова, у Києві 8 січня на приватизаційний аукціон виставлять єдиний майновий комплекс державного підприємства «Дніпро», розташований у Шевченківському районі столиці поряд з метро «Золоті ворота».
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua