На відремонтованому перехресті вулиці Полуботка. Фото: КП ШЕУ
Її побудували на вулиці Павла Полуботка. Крім того, заасфальтували дороги.
КП ШЕУ Деснянського району провело значний обсяг робіт, а саме: влаштування верхнього та нижнього шарів асфальтобетонного покриття, встановлення бортового каменю, укладання фігурного мощення, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків тощо. Тепер вулиця на околиці міста має впорядкований вигляд.
Нагадаємо: мінікільця сприяють покращенню дорожнього руху, ефективнішому регулюванню трафіку та підвищують безпеку перетину перехрестя, що зручно і для водіїв, і для пішоходів.
«Саме тому впровадження кільцевих розв’язок є важливим кроком до удосконалення дорожньої інфраструктури, адже така практика доволі поширена у європейських країнах, і на сьогодні набуває популярності в нашій столиці, відображаючи сучасні стандарти безпеки та міського планування», — зазначили у КП ШЕУ Деснянського району.
Наразі у Києві серед засобів «заспокоєння» використовують кільцеві розв’язки малого та середнього діаметра, острівці безпеки, шикани (це послідовність тісних звивистих поворотів зазвичай у формі літери «S» на трасі, що використовується на міських вулицях для цілеспрямованого уповільнення автомобілів), «лежачі поліцейські», світлофорні об’єкти та інші. Подробиці читайте у матеріалі.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua