USAID Проєкт енергетичної безпеки одним з перших розпочав системне постачання генераторів для Києва в умовах ракетних атак на об’єкти критичної інфраструктури. Загалом для підтримки роботи теплоенергетики столиці КП «Київтеплоенерго».
Уряд США передав техніку потужністю від 7 до 100 кВт.
Ця допомога від USAID дозволила комунальному підприємству «Київтеплоенерго» продовжувати виробляти тепло, зменшити перебої з постачанням тепла та гарячої води до помешкань киян та для потреб столичних об’єктів критичної інфраструктури впродовж опалювального сезону 2022/2023.
Тепловики повідомили, що 38 генераторів забезпечили безперебійну роботу генерувального обладнання 38 котелень Києва. Це близько 25% від усіх теплоджерел, які знаходяться у підпорядкуванні комунальників.
Сумарно генератори, надані USAID через Проєкт енергетичної безпеки, дозволяють постачати тепло і гарячу воду до понад 160 житлових будинків, 30 лікарняних, 25 освітніх закладів та понад 220 відомчих будівель.
Ще 15 генераторів забезпечували резервне живлення виробничих приміщень КП «Київтеплоенерго» і використовувались для забезпечення диспетчеризації і безперебійного зв’язку.
Решта 84 генератори, розподілені між ремонтними бригадами, які під час опалювального сезону щодоби усували близько 40 пошкоджень тепломереж у всіх районах міста.
Читайте також: «Київтеплоенерго отримало річний обсяг промислової солі для хімічного очищення води». У якості технічної допомоги від USAID комунальники отримали промислової солі на 1,8 млн доларів США, адже наразі доступ до соляних шахт Соледару неможливий.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua