Розшукували постраждалих на залізничному вокзалі Києва: правоохоронці викрили схему експлуатації людей

Люди перебували в негігієнічних умовах під безперервним наглядом, їм категорично заборонялося контактувати з родичами Правоохоронні органи столиці викрили та припинили діяльність організованої групи, яка займалася трудовим рабством, звільнивши 12 громадян, що опинилися в складній життєвій ситуації. Інформацію про це розповсюдило…








