Працівники управління превентивної діяльності столичного главку поліції спільно із психологами територіальних управлінь поліції Києва та державної служби з надзвичайних ситуацій влаштували на території метрополітену «Пункт психологічних практик». Таким чином вони спробували допомогти громадянам зберігати позитивні емоції та психологічне здоров’я під час війни.
Поліцейські пропонували дітям та дорослим ставали у коло та ділились своїми негативними емоціями. Потім, у вигляді повітряних кульок негатив та страх символічно відпускали зі свого життя, а позитивні емоції-кульки притягували до себе.
За словами начальника відділу психологічного забезпечення столичного главку поліції Олени Кендиш, усі емоції важливо проживати і відпускати, аби залишатися в ресурсі: «Як діти так і дорослі наразі дуже потребують підтримки. Тому турбота один про одного це невід’ємна складова здорового емоційного стану».
Фото: відділ комунікації поліції Києва
Емоції можна уявити, як повітряні кульки. Фото: відділ комунікації поліції Києва
Фото: відділ комунікації поліції Києва
Психологи поліції Києва провели акцію в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я Олени Зеленської «Ти як?».
До слова, для того, щоби запобігати стресовим травматичним станам громадян, у Києві відкрили перший в Україні Центр стресостійкості. Його фахівці надають психологічну підтримку різним соціальним та професійним групам населення, зокрема демобілізованим військовим та членам їхніх родин.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua