Міські аптеки “Фармація” працюють без перерв, незважаючи на енергокризу в Києві.

Мережа комунальних аптек "Фармація" у місті функціонує безперебійно навіть під час стабілізаційних чи аварійних вимкнень електропостачання. Про це поінформували 14 січня в Департаменті охорони здоров’я КМДА. "Комунальна мережа аптек є важливим елементом системи охорони здоров’я міста. Завдяки тому, що наші…






