МВС України продовжує працювати над тим, щоб створити в Україні середовище, яке буде безпечним для життя та здоров’я кожного українця
Вся зброя, яка була легально видана громадянам, коли почалось широкомасштабне вторгнення, перебуває під обліком єдиної бази.
Сьогодні немає проблем щодо контролю над її використанням, запевняють у МВС.
Основними перевагами впровадження Єдиного реєстру зброї є те, що громадяни зможуть легко отримувати інформацію про свою зареєстровану зброю. Окрім того, завдяки диджиталізації послуг у сфері обігу зброї процедура отримання дозволів буде спрощена.
Завдяки Єдиному вікну громадянина українці зможуть подати документи, не відвідуючи правоохоронні органи. Також вони зможуть це зробити у магазині з продажу зброї.
Алгоритм реєстрації зброї у реєстрі МВС.
Особлива увага — питанню облікованої та зареєстрованої вогнепальної зброї. Вдячні громадянам, які активно декларують та реєструють свою вогнепальну зброю у Єдиному реєстрі зброї.
За неповні 5 місяців роботи Реєстру:
Українці подали понад 128 тис. заяв від громадян на отримання різних видів дозволів на зброю. Поліцейські прийняли майже 117 тис. рішень про надання відповідних дозволів.
В Єдиному вікні громадянина авторизувалися понад 42,5 тис. користувачів.
Українці регулярно звертаються до контакт-центру із питаннями щодо отримання послуг в Єдиному реєстрі зброї або для вирішення проблемних ситуацій.
Маєте запитання щодо роботи ЄРЗ? За консультацією звертайтеся:
За телефоном: 044 334 40 35
За допомогою Телеграм-бота: @arms_mvs_bot.
Чат-бота у Єдиному вікні для громадян.
Читайте за темою:
Закон про володіння зброєю для цивільних: коротке пояснення. За закон у першому читанні проголосували 274 нардепи. «Цей законопроєкт, лібералізуючи з одного боку обіг цивільної вогнепальної зброї в Україні, одночасно посилює відповідальність за її незаконне використання», — йдеться у повідомленні на сайті Верховної Ради.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua