“Бажаю, аби подібних ударів по нашій культурній спадщині більше не траплялося”: на кіностудії Довженка влаштували суботник

Сьогодні, 19 червня, на Національній кіностудії імені Олександра Довженка було організовано суботник. До виправлення наслідків ворожої атаки, що сталася 15 червня, долучилися представники кіноспільноти, студенти та волонтери. Про це сповістила з місця події репортерка Суспільного. Штат кіностудії нараховує 100 осіб,…







