Енергокатастрофа: у Києві та регіоні знову відключення електроенергії.

У недільний ранок, 22 березня, трапилась чергова поломка на одному з енергетичних об’єктів, який раніше зазнав значних руйнувань внаслідок російських атак. Про це проінформували у компанії ДТЕК. У зв’язку з інцидентом частина мешканців Дніпровського та Дарницького адміністративних районів столиці тимчасово…








